KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429209
nr 1342 9209
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984). Signerad, daterad 1971, hus. Olja på duk, 23x43 cm
Utrop:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:13:27
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl
Lis Husberg (f. 1920)